JEŻELI PRAGNĄ PAŃSTWO WESPRZEĆ KATOLICKĄ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ SPSK W CZERWIENNEM - prosimy o przekazanie na ten cel 1% swojego podatku.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zakończenie roku szkolnego!

Zakończenie roku szkolnego!

Kolejny rok szkolny dobiegł końca. 24 czerwca w kościele na Bachledówce odbyła się uroczysta Msza Święta, w której uczestniczyli uczniowie klas I – VIII, rodzice oraz dyrekcja i nauczyciele. Następnie odbyła się akademia, gdzie uczniowie klasy IV A wraz z wychowawcami pożegnali rok szkolny 2021/2022 jednocześnie witając wakacje.

Przechodząc do oficjalnej części dzisiejszego dnia pani dyrektor Anna Słodyczka wręczała na forum kościoła wiele nagród – za nienagrodzone dotąd konkursy ogólnopolskie, stypendia Wójta Gminy Czarny Dunajec, stypendia przyznane przez organ prowadzący SPSK, a także nagrody za całoroczny konkurs prowadzony przez Samorząd Uczniowski.

Na forum wręczono także świadectwa z paskiem, statuetki oraz listy gratulacyjne dla wyróżnionych uczniów. Swoje nagrody na środku kościoła odebrali również wszyscy uczniowie grup rewalidacyjnych „Cząstki elementarne” wraz z rodzicami.

Dyrekcja nagrodziła także wolontariuszy roku, wręczając również nagrody i pamiątkowe statuetki.

Pozostałe świadectwa zostały wręczone w gronie klasy, gdzie też wychowawcy mogli pożegnać się ze swoimi uczniami.

Jesteśmy dumni, że co roku możemy nagradzać tak wielu uczniów. Dziękujemy Wam za wasze starania i uśmiech każdego dnia. Dziękujemy także wszystkim rodzicom i nauczycielom, za ich pracę i wkład w edukację dzieci.

Życzymy wszystkim spokojnych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

Data dodania: 2022-06-27 08:58:39
Data edycji: 2022-06-27 08:59:36
Ilość wyświetleń: 109

KLASY/GRUPY PRZEDSZKOLNE I „0”/ GRUPY REWALIDACYJNE „CZĄSTKI ELEMENTARNE”

Zobacz

Nasi Partnerzy

Patron
mówi
do nas

Ludzie mówią: "czas to pieniądz". A ja wam mówię: czas to miłość.

 

bł. Stefan kard. Wyszyński

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook