JEŻELI PRAGNĄ PAŃSTWO WESPRZEĆ KATOLICKĄ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ SPSK W CZERWIENNEM - prosimy o przekazanie na ten cel 1,5% swojego podatku.
Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

Dzisiejszy dzień był pełen wzruszeń, wdzięczności i radości.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęliśmy Mszą Świętą w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala na Bachledówce, podczas której dziękowaliśmy za miniony rok szkolny i powierzyliśmy Bogu czas nadchodzących wakacji. Była to również wyjątkowa chwila, ponieważ swoją ostatnią Mszę Świętą dla naszej społeczności szkolnej odprawił ojciec Sylwester.

Po zakończeniu Eucharystii przedstawiciele szkoły złożyli Ojcu serdeczne podziękowania za trzy lata wspólnej drogi, życzliwość, duchowe wsparcie i obecność w życiu naszej społeczności. Życzymy Ojcu Sylwestrowi obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej na dalsze lata kapłańskiej posługi.

Następnie Pan Dyrektor wręczył nagrody i wyróżnienia:

? za osiągnięcia w programie Persona,

? dla najlepszego czytelnika,

? za wzorową dbałość o wypożyczone książki,

? za najwyższą frekwencję w szkole,

? dla stypendystów, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 5,3,

❤️ dla wszystkich wolontariuszy, w podziękowaniu za ich zaangażowanie, bezinteresowną pomoc i otwarte serca,

? dla członków Samorządu Uczniowskiego za ich aktywną działalność i wkład w życie szkoły.

Po rozdaniu nagród Pan Dyrektor pogratulował uczniom, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem („czerwony pasek”), a także wręczył upominki uczniom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, doceniając ich wysiłek, wytrwałość i pracę na miarę swoich możliwości.

Na zakończenie uczniowie odebrali świadectwa z rąk wychowawców. Słowa uznania i podziękowania skierowano również do rodziców za współpracę i wsparcie swoich dzieci przez cały rok szkolny. Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły bezpiecznych, słonecznych i pełnych radości wakacji. Do zobaczenia we wrześniu! ☀️

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-26 17:42:08
Data edycji: 2026-06-26 17:43:06
Ilość wyświetleń: 8

KLASY/GRUPY PRZEDSZKOLNE I „0”/ GRUPY REWALIDACYJNE „CZĄSTKI ELEMENTARNE”

Zobacz

Nasi Partnerzy

Patron
mówi
do nas

Ludzie mówią: "czas to pieniądz". A ja wam mówię: czas to miłość.

 

bł. Stefan kard. Wyszyński

 

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej