Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Dnia 25 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas I-VII oraz pożegnanie VIII klas.
Uroczystości rozpoczęła Msza Święta w Kościele na Bachledówce, skąd nauczyciele oraz uczniowie wraz z rodzicami udali się do szkoły i uczestniczyli w apelu przygotowanym przez uczniów klas IV-VI. Uczniowie w zabawny sposób podziękowali nauczycielom za ich pracę podczas roku szkolnego. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie przez Panią Dyrektor nagród dla uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz reprezentowali szkołę w konkursach międzyszkolnych. Po części wspólnej uczniowie klas IV-VII rozeszli się do swoich sal, gdzie wychowawcy wręczyli im świadectwa.
Absolwenci naszej szkoły zostali pożegnani przez uczniów klas VII, a Pani Dyrektor wręczyła im świadectwa oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Młodzież pożegnała się ze szkołą oglądając film podsumowujący ich ośmioletni pobyt w naszej szkole.
Życząc naszym uczniom sukcesu w dostaniu się do wymarzonej szkoły średniej pożegnaliśmy się i rozpoczęliśmy okres niecierpliwie oczekiwanego wypoczynku.

 

Data dodania: 2021-06-25 13:29:10
Data edycji: 2021-07-12 19:16:14
Ilość wyświetleń: 108

KLASY/GRUPY PRZEDSZKOLNE I „0”/ GRUPY REWALIDACYJNE „CZĄSTKI ELEMENTARNE”

Zobacz

Nasi Partnerzy

Patron
mówi
do nas

Ludzie mówią: "czas to pieniądz". A ja wam mówię: czas to miłość.

 

bł. Stefan kard. Wyszyński

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook