JEŻELI PRAGNĄ PAŃSTWO WESPRZEĆ KATOLICKĄ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ SPSK W CZERWIENNEM - prosimy o przekazanie na ten cel 1% swojego podatku.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

BIEDRONKI

Biedronki to grupa 4 i 5 latków. Grupę prowadzą Pani Małgorzata Witek oraz Pani Elżbieta Szczepaniak- Krupowska. Nasze Biedroneczki to bardzo żywiołowe dzieci, które do przedszkola przychodzą chętnie po to by uczyć się nowych rzeczy.
Z zainteresowaniem uczestniczą w różnych zabawach i zajęciach. Bardzo lubią malować farbami, słuchać opowiadań nauczycielai liczyć. Wiele radości sprawiają im zabawy na placu zabaw lub na łące - jak na Biedronki przystało dzieci z naszej grupy są bardzo wrażliwe na piękno otaczającego je świata. Dziewczynki lubią zabawy z kącika paluszkowego, a chłopcy tworzą piękne budowlez klocków. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia. Przedszkolaki uczą się zasad oraz starają się być miłe i koleżeńskie, wszystkie nasze Biedroneczki chętnie sobie pomagają dzięki czemu w przedszkolu wiele przyjaciół mają. Nowy rok szkolny to nowe wyzwania i nadzieję - na samą myśl o codziennych przygodach naszym dzieciom się buzia śmieje.

Data dodania: 2020-10-21 13:18:04
Data edycji: 2021-11-19 10:20:44
Ilość wyświetleń: 369

KLASY/GRUPY PRZEDSZKOLNE I „0”/ GRUPY REWALIDACYJNE „CZĄSTKI ELEMENTARNE”

Zobacz

Nasi Partnerzy

Patron
mówi
do nas

Ludzie mówią: "czas to pieniądz". A ja wam mówię: czas to miłość.

 

bł. Stefan kard. Wyszyński

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook